AŞK SENDE YAŞASIN

AŞK SENDE YAŞASIN

Aşk; yaradanın ışığının bizden yansımasına izin verebilmektir.

Dünyasal yaşama kilitlenmiş zihnimiz beklentiler içindedir ve aşk yaşamak istiyorum der.

Bundan kastettiği birini sevmek ve o kişinin de kendini sevmesi, böylece beklentilerinin karşılanması ve mutlu olacağının zannıdır. Kişi sevdiği onu seviyorsa sever, sevmiyorsa bir anda duygusu nefrete dönüşebilir çünkü sevgisi koşulludur.
Ama ilahi aşk koşulsuzdur, karşılık beklemez, sonsuz ve sınırsız kaynaktan akar. O yalnızca akar ve yalnızca akmasıyla insana içten gelen sebepsiz bir neşe hissettirir.
Fark etmemiz gereken her baktığımız kişiden yaradanın bize yansıdığı ve onu o kişi olduğu için değil yalnızca yaradanın yansıması olduğu için sevebileceğimizdir.
Aşk bizde yaşarsa, yaradanın ışığı bizden parlar ve diğer her insanın içinde de o ışığı görür ve tüm korkulardan, beklentilerden, acılardan, suçluluk duygularından kurtulup Aşk içinde yaşarız.
Sen aşkı yaşama; izin ver, Aşk sende yaşasın.
Özlem Hatipoğlu
 
Dünyanın her yerinden online seans ile danışmanlık alabilirsiniz. Duygu Dengeleme çalışması hakkında bilgi ve randevu almak için ozlmhatipoglu@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.
Özlem Hatipoğlu’nun farkındalık yaratan videolarını izlemek için youtube kanalına abone olabilir ya da diğer paylaşımlarını kaçırmamak için instagramdan ozlem_hatipoglu adıyla takip edebilirsiniz.
Bu yazının altında bulunan simgeleri tıklayarak Özlem Hatipoğlu’nun sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.