DANIŞAN GÖRÜŞÜ 100

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 100

Özlem hanıma kıskançlığım nedeniyle gittim.

Eşimi seviyorum evliliğim huzurlu ve güzel gitsin tabi ki istiyorum ama eşimi çok sevdiğim halde kıskançlığımla hem onu, hem kendimi, hem de evliliğimizi yıpratıyordum.

Eşimin ilgisinin başka kadınlara kayacağı korkusu takıntı halinde hep aklımdaydı öyle ki işe gittiğimde bile ya öyle bir şey olursa diye düşünmekten kendimi işime veremiyordum.  Bunun için aşırı duygularımdan, korkularımdan  kurtulmak istedim.

 
Özlem hanımla iki seans çalıştık ve ben şu anda çok çok rahatlamış hissediyorum. Şimdi kendimi eski halimden çok daha farklı hissediyorum. Gerçekten korkularımın çoğu gitti ve ben daha sakin rahat davranıyorum. Olayların üzerinde durmuyorum. Eşimi sorguya çekmeyi bıraktım ve eskiden sık sık tartışıp hatta ayrılık lafları ettiğimiz tartışmalar yaşarken maşallah diyeyim artık neredeyse hiç tartışmıyoruz. 
 
Ara ara geliyor eski düşüncelerim aklıma gelse de mantıklı düşünerek o gelen düşünceyi yok ediyorum. Kendimde çok fark olduğunu ve eskisi gibi olmayacağını düşünüyorum. Eski korkularımın çoğunu hissetmiyorum artık. 
 
Özlem hanım size geleli bir buçuk ay geçmiş bu zaman içinde sadece iki kere geldi şüphelenme fikirleri ama duygusu değil fikir geldi.. belki de öyle düşünmeye kendimi alıştırdığım için. Sonra mantıklı düşünerek o durumun üzerinde durmadım bile. Eskiden olsa günlerce aynı düşünceyi takıntı yapardım. Beni gereksiz şüphelerimden kurtardığınız için size çok teşekkür ediyorum.