GÜLÜMSEYİN

GÜLÜMSEYİN

Hayat çok güzel ama biz bazen kendimizi berbat hissederiz. İşte öyle bir zamandaysanız gülümseyin, zorla da olsa gülümseyin.

Bir şeyler kötü gidiyor olabilir, hatta her şey tersyüz olmuş hayatınızda zor zamanlar yaşıyor da olabilirsiniz.

 Hatırlamanız gereken şey her şeyin geçeceğidir. Zor zamanlar olur ve bunlar eninde sonunda biter. En azından bunu hatırlayın ve gülümseyin. 

 
Kendinize gülümsemeyi hatırlatın., gülümsemeniz enerjinizi değiştirecek ve sizi daha pozitif bir frekansa sokacak. 
Kendi kendinize gülümsemeyi beceremiyorsanız, internetten daha önce izlediğiniz ve çok gülmüş olduğunuz videoları tekrar açıp izleyin. 
 
Kötü hissediyorken bunu yapmak saçma gelecek biliyorum ama lütfen yapın. Enerjinizi sizden başka kimse değiştiremez. Negatif ruh halinizi pozitife çevirmek için elinizden geleni yapın ve siz bunu yapınca emin olun olanlar da iyiye gitmeye başlayacak. Sorun sağlıksa daha hızlı iyileşmeye başlayacak. Biliyor musunuz, sabahtan akşama komedi filmleri izleyerek kanseri yenen bir kadın var . 
 
Kendinize yardım edecek olan, sizsiniz. 
 
Özlem Hatipoğlu
 
Sevgiyle...
 

Dünyanın her yerinden online seans ile danışmanlık alabilirsiniz. Duygu Dengeleme çalışması hakkında bilgi ve randevu almak için ozlmhatipoglu@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Kişisel gelişim hakkında hazırladığım videoları izlemek isterseniz, youtube kanalıma abone olabilir, paylaşımlarımdan haberdar olmak için, instagramdan ozlem_hatipoglu adıyla takip edebilirsiniz. Bu yazının altında bulunan simgeleri tıklayarak sosyal medya hesaplarıma ulaşabilirsiniz.