• DANIŞAN GÖRÜŞÜ 53

  Duygu Dengeleme seansı almaya karar vermeden önce Özlem hanımı uzunca bir süre sosyal medyadan takip ettim.

  Gün içindeki manifesto niteliğindeki ufak paylaşımları ise, kendisine daha tanışmadan sempati duymama sebep oldu.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 52

  Kendime çok emek vermiştim. Ruhsal ve bedensel olarak kendimle ince ince çalışmış ve ruhsal düzeyde çok yol almış, bir çok kilidimi açmıştım.

  Fakat bir eksik vardı. Bir türlü olmayan bir şey vardı. İçimde "o şey" bir türlü tamamlanmıyordu. Neyin eksik olduğunu bilemiyordum.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 51

  Merhaba Özlem abla, abla diyorum çünkü yaptığımız bu iki belki üç seansta beni herkesten daha iyi anlamayı başarıp sorunlarıma çözüm olmayı başardınız.

  Yaklaşık iki sene boyunca çok sıkıntılı bir süreç geçirdim, bir sürü ilaç kullandım birçok doktor gezdim. Bu süreç beni ruhsal olarak daha fazla yıpratmaktan başka bir işe yaramadı maalesef.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 50

  Bireysel seans esnasında yaşadığınız deneyim tam anlamıyla bir mucize.

  Sizi geçmişte üzen yada üzmeyen unuttuğunuz yada unuttuğunuzu sandığınız olayların aslında bugünkü yaşantınızda yaşıyor olduklarınızın kaynağı olduğu bilincine varmak mevcut sorunlarınızın çözüm yolunu bulmak adına çok önemli.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 49

  Hayatta nefes almayı, gülmeyi, kendim için bunları yapmayı unuttuğum anda Özlem Hanımla tanıştım ve inanılmaz ama bir günde hayata bakışım tamamen değişti.

  Beni yıpratan, aşkın ve alışkanlığın birbirine girmiş olduğu ve aldatılmış olduğum bir ilişki yüzünden hissettiğim acıdan Özlem hanım sayesinde kurtuldum, çalışmamızın sonrasında kendime olan güvenim arttı, hayata bakışım değişti.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 48

  Bir günde değişebilir mi insan. İlaçların yapamadığını doğum günü şarkısı yapabilir mi.

  Evet yapıyor. 1 günde kendimi sevmeye 'Ammmaaaan boşver ben güzelim hayat güzel yaşamaya değer' demeye başladım.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 47

  Erkek kardeşim intihara teşebbüs etmişti. Allah onun canını bağışlamıştı bize.

  Minnet içerisinde hayata tüm aile yeniden gelmiş gibi hissediyorduk görüntüde. Ancak görünmeyen tarafta her aile bireyi bu intihardan kendi payına düşen vicdan azapları, suçluluk duygusu ile kendi hayatlarında çok büyük bir yara ile baş başa kalmıştı.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 46

  Ben Ankaradaki "Aşk, İlişkiler ve Sevgi" seminerine katılmıştım.

  Bu seminerden çok etkilendim ve kendimde sorun olduğunu düşündüğüm şifa bulmak için çalışmalar yaptığım bazı sorunlarıma çözüm olabilir düşüncesiyle Özlem hanımdan bireysel seans almaya karar verdim.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 45

  Öncelikle, bir gün böyle bir yazıyı yazabileceğime hiç inanmadığımı belirterek yazıma başlamak istiyorum.

  Hayatımda belirli bir yere ulaşmış olmak ve bilinçaltıyla ilgili birtakım kitaplar okumak, beni, hayatımı istediğim yönde şekillendirebileceğime inandırdı.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 44

  Yine kendimi çok kötü hissettiğim bir gündü. Çok yakın bir arkadaşım Özlem Hatipoğlu ve Şems Terlan'ın seminerine katılmıştı ve bireysel seans randevusu almıştı.

  Bana çok inandırıcı gelmedi, çok para dökeceğim ve bir işe yaramayacak diye düşündüm ama ben de seans almaya karar verdim hiç bir şey olmasa bile dışarı çıkmış ve ruh halimi değiştirmiş olurum diye düşündüm.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 43

  Özlem hanımla, Şems beyle birlikte düzenledikleri ilişkiler konulu seminerde tanıştık.

  Kendisi Duygu Dengeleme çalışması yaptığını belirttiğinde içimden bir ses denememi söyledi. Bu sese kulak verdim ve hiç pişman olmadım.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 42

  Çaresizliklerime çareler ararken ve hiç mi hiç düşünmediğim güzel mi güzel kalpli bir kadının karşısında buldum kendimi...

  İçimden bir süre; “Ne işim var burada saçma sapan şeyler yapıyorum.” dedim, lakin bir yandan da vurmaya devam ediyordum çünkü parmakcıklarım iç sesimi dinliyor devam diyordu :))

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 41

  Aylar önce duyup araştırmaya başladığım günlerde Duygu Dengeleme ile sorunlarımın çözüleceğine dair bir his oluşmuştu bende ve o günlerde nasıl olduğunu hatırlamıyorum, sizinle tanıştım.

  Ilk sohbetimizden sonra dedim ki evet çok şey değişecek hayatımda. Keşke ilk tanıştığımız günlerde alsaydım seansı.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 40

  Benim çalışma konum; mutsuzluğum, kendimi değersiz hissetme duygum, yalnızlıktan korkmam, ilişkilerimin sonunda hep yalnız kalmam, terkedilmem ve kendime tam olarak güven duymamamdı.

  Bu duyguları hissederken sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sağlayamıyordum kendime.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 39

  Herkese Merhaba, Ben yıllardır kendi üzerinde çalışan, kendini çözmeye uğraşan ve bu konuda çok büyük ilerleme kaydetmiş bir insandım.

  Pek çok konuda hayatımı istediğim şekilde yönlendirebildim fakat bir türlü halledemediğim kalıplar vardı. Bunlarla ilgili de durmadan çalışmalar yapıyor, yeni yöntemler deniyordum.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 38

  Canım Özlem'ciğim sana buradan da teşekkürlerimi sunmak istiyorum...Bundan sekiz sene kadar önce geçirdiğim bir travma sonucu şiddetli bir uçak fobisi oluşmuştu bende...

  Uçağın konusu açıldığı an içimde fırtınalar kopacak boyutlara varmıştı bu fobim...Bunun neticesinde pek çok gezi fırsatını kaçırdım senelerce...

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 37

  Düşüncelerimin hızına yetişemediğim , arkalarından koşmaktan bittiğim ve de içerimde sıkışıp kalan çocuğun İMDAT sesleri içerimi yakarken sevgili Özlem hanım ile gerçek anlamda imdadıma yetişti.

  Yaptığımız çalışma sonucu neredemiyim? Kendi içerimde, kendi merkezimde ve şimdideyim.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 36

  Duygu Dengelemesine geliş amacım para blokajlarımı kırmaktı, yalnız hayatımda ondan önce daha ciddi sorunlar olduğunu ve bunların paradan daha önce çözülmesi gerektiğini fark ettim.

  Bir süre önce çok sevdiğim insanlar tarafından istemediğim bir olaya çekilmiş ve beni boğan bu olaya katlanmak zorunda kalmıştım.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 35

  Size ilk mesaj attığım zamanı hatırlarsınız, korku, endişe doluydum çok değil daha 30 gün öncesine kadar.

  Bana yardımcı olabileceğinizi söylediğinizde ben ciddi bir rahatsızlık yaşıyordum.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 34

  Duygu Dengleme sayesinde o kadar çok farkındalık yaşadım ki bu bağ koparma olayından sonra affedişimle birlikte sanki hafifledim.

  Sizi ilk bulduğumda bir eleştiri yapmıştım. Sonrasında da size arkadaşlık teklifi yolladım. Bir şey beni size doğru itti.

  Devamı...