DANIŞAN GÖRÜŞÜ 88

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 88

Özlem hanım sizinle yaptığımız ilk seanstan sonra müthiş bir ağırlık çöktü üzerime, siz de “Uykunuz gelirse uyuyun.” demiştiniz sizi dinledim hemen uyudum.

Sonraki iki gün rüyada gibiydim, üzerimde bir hoşluk vardı, kendimi sakin ve huzurlu hissettim.

Sonra bir gerginlik ve kuruntu başladı, hatta bir gece aniden uykudan uyandım ve çok gergin hissettim. Sonra yavaş yavaş yeniden sakinlik geldi, kendimi toparladım, şimdi çok daha iyi hissediyorum.
 
Sizinle çalıştığım sorunu kabule geçtim. Arada iniş çıkışlar oluyor ama sizinle yaptığımız şeyler aklıma geliyor ve hemen toparlıyorum ve o konu beni artık eskisi gibi rahatsız etmiyor.
 
O günden sonra “İyi ki bu seansı aldım, doğru insana gitmişim.” diye düşündüm. Kendimi daha huzurlu, daha dengeye girmişim gibi hissediyorum.
 
Sonra; “İnsan yemek yaptığı tencereyi yıkamadan bir daha yemek yapar mı? Aynı yemeği bile yapmaz. Oysa biz bir olay yaşıyoruz o olay bizi karmakarışık ediyor hiç kendimizi temizlemeden üzerine başka bir sürü olay yaşamaya devam ediyoruz. Halbuki aynı tencereleri yıkadığımız gibi bizi her etkileyen olaydan sonra kendimizi temizlemeliyiz, arındırmalıyız.” diye düşündüm. Yaptığınız gerçekten faydalı bir iş. Size çok teşekkür ediyorum.