DANIŞAN GÖRÜŞÜ 97

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 97

Terapistinde terapiste ihtiyacı oluyor her zaman.

Benim derinlik korkum vardı. Denizde boyumu geçen yere gelince bedenim kitleniyor ve nefes alamıyordum.

Geçen hafta Bodrum’da çok sevdiğim arkadaslarimla deniz kenarında buluştuk. Sevgili Özlem’e bu sorunundan bahsettim ve ondan destek almak istediğimi söyledim. Sağolsun o hemen yapalım istersen dedi. Ben de biraz çekinerek kabul ettim. Denize girerek duygularımın tetiklendiği mesafeye kadar gittik.
 
Sonrası Sevgili Özlem’in kontrolünde ve ustalığında yuzmeme engel duyguyu ve olayın farkına vardık. Yıllardır bir türlü üstesinden gelemediğim duygumu dönüştürdü. 
 
O gün Istanbul’a dönüş günümdü ve geç vakte kadar sahilde kaldık. Bir arkadaşım hadi son bir defa yüzmek ister misin dedi . Hem aldığım seansı çek etme şansım da olacaktı. Birlikte denize girdik ve uzun süreli suyun üzerinde zevkle  kalabildim. Öyle mutluydum ki. Arkadaşım suya dalıp bacaklarımin arasından geçmek ister misin dediğinde hadi bir cesaret onuda deneyim dedim ve birçok defa kahkalarla geçtim.
 
Bir çoğumuz için çok basit gibi gelen şeyler benim için mucize gibi oldu. Benim gibi olan birçok insan olduğunu da biliyorum. Sevgili arkadaşım Özlem Hatipoğlu' nu gönülden tavsiye ediyorum. Iyi ki varsın güzel arkadaşım. Sevgiler. Binnaz Yakar